Video (3.0.2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Media
bg: Медия

en: here
bg: Тук

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Finished
bg: Приключен

en: Language code
bg: Код на език

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
