Video (3.0.2) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: here
sk: tu

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Finished
sk: Ukončené

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Delete preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Weight for new file
sk: Váha nového nadpisu
