Video (3.0.3) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Language
cy: Iaith

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: default
cy: rhagosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny
