Video (3.0.3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
th: Enable <em>Description</em> field

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
