Video (3.0.4) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
