Video (3.0.4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Language
ht: Lang

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
