Video (3.0.4) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Origin
kn: ಮೂಲ

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
