Video (3.0.4) - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: default
oc: defaut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Submitted
oc: Somés

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: here
oc: aicí

en: Loop
oc: Bocla

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
oc: Subdorsièr opcional, dins la destinacion dels mandadisses, ont s'emmagazinaran los fichièrs. No inclogueu las barras de l'inici ni del final.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
oc: Picatz una valor coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per restringir la talha de fichièr permesa. Se ho deixeu en blanc, la talha del fichièr solament es limitarà per la talha maximala de post e la talha dels mandadisses de fichièrs del PHP (el límit actual es <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
oc: La lista d'extensions permeses es pas valida. Asseguratz-vos d'excloure lo punt inicial e de separa las extensions amb una coma o un espaci.

en: Administer settings
oc: Administrar los paramètres

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: Weight for new file
oc: Pes del fichièr novèl
