Video (3.0.4) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ug: 输入如“512”（字节）、“80KB”（千字节）或“50MB”（兆）以限制允许文件的尺寸。如果留空则使用PHP的最大发表和文件上传尺寸限制（当前限制为 <strong>%limit</strong>）。

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
