Video (3.0.5) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Language
bn: ভাষা

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Finished
bn: সম্পাদিত

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
