Video (3.0.5) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
