Video (3.0.5) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: here
lv: šeit

en: Loop
lv: Cilpa

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Weight for new file
lv: Faila izmērs
