Video (3.0.5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana
