Video (3.0.5) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
