Video (3.0.5) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Video
se: Filbma

en: Finished
se: Geargan

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
