Video (3.0.5) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Finished
sr: Завршено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Reference method
sr: Метод референцирања
