Video (3.1.0) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
jv: Isènānā biji kaya "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) utāwā "50 MB" (megabytes) kanggo mbatesi gedhéne berkas sing diidinaké. Yén bijine kosong ukuran berkas diwatesi karo ukuran unggahan berkas maksimum PHP (saiki wates maksimume <strong>%limit</strong>).

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Weight for new file
jv: Bobot kanggo berkas anyar
