Video (3.1.0) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Finished
sl: Končano

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: File directory
sl: Mapa
