Video (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Upload
af: Oplaai

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Other
af: Ander

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes
