Video (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 week | @count weeks
am[0]: 1 ሳምንት
am[1]: @count ሳምንቶች

en: 1 min | @count min
am[0]: 1 ደቂቃ
am[1]: @count ደቂቃዎች

en: 1 sec | @count sec
am[0]: 1 ሴኮንድ
am[1]: @count ሴኮንዶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
