Video (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (48 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Upload
be: Загрузіць

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: export
be: экспартаваць

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
be: Спіс з дазволенымі пашырэннямі несапраўдны, упэўніцеся, што не пастаўлена шматкроп'е, і аддзяліце пашырэнні коскай ці прабелам.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Weight for new file
be: Памер для новага файла
