Video (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Upload
bn: আপলোড

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: General
bn: সাধারণ

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
