Video (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Preset Name
ca: Nom de l'ajustament

en: Audio settings
ca: Preferències d'àudio

en: Players
ca: Reproductors

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Upload
ca: Puja

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Download latest Flash Player
ca: Descarregar l'última versió del Flash Player

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
ca: El teu navegador no pot mostrar aquest contingut multimèdia.

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: Plugin
ca: Connector

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Audio sample rate
ca: Taxa de mostra d'àudio

en: Audio bitrate
ca: Taxa de bits d'àudio

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Stereo
ca: Estèreo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Appears in: @types
ca: Apareix a: @types

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ca: Subdirectori opcional, dins del destí de les càrregues, on s'emmagatzemaran els fitxers. No inclogueu les barres de l'inici ni del final.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ca: Introduïu un valor com "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per a restringir la mida de fitxer permesa. Si ho deixeu en blanc, la mida del fitxer només es limitarà per la mida màxima de post i la mida de les càrregues de fitxers del PHP (el límit actual és <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ca: La llista d'extensions permeses no és vàlida. Assegureu-vos d'excloure el punt inicial i de separa les extensions amb una coma o un espai.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Weight for new file
ca: Pes del nou fitxer

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor

en: Video Embed
ca: Vídeo incrustat

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)

en: Allowed Providers
ca: Proveïdors permesos
