Video (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Players
et: Mängijad

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Controls
et: Nupud

en: Reference
et: Viide

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: File directory
et: Failide kataloog

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: export
et: ekspordi

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Appears in: @types
et: Kasutusel kohas: @types

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
et: Lubatud laiendite nimekiri on ebakorrektne. Kontrolli, et sisestatud ei oleks laiendi ees olevat punkti ning et laiendid oleks eraldatud koma või tühikuga.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Weight for new file
et: Uue faili kaal

en: Upscale
et: Suurendama

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)
