Video (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
