Video (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Upload
he: העלאה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Reference
he: רפרנס

en: Video
he: וידאו

en: Plugin
he: פלאגין

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
he: מומלץ להעדיף תבניות הכוללות טקסט גולמי (raw) בכדי להמנע מבעיות הקשורות ב-HTML!

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: YouTube
he: יוטיוב

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: export
he: ייצוא

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Vimeo
he: וימאו

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
he: יש להזין ערך כגון "512" (בייט), "80KB" (קילובייט), או "50MB" (מגהבייט) על מנת להגביל את גודל הקובץ. אם תשאירו ריק, הגבלת הגודל תקבע ע"י הגדרות ה-php על השרת (הגבלה נוכחית: <strong>%limit</strong>).

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Nothing
he: ללא

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)
