Video (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj
