Video (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preset Name
lv: Iestatījuma Nosaukums

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Download latest Flash Player
lv: Lejupielādēt jaunāko Flash Player

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Reference
lv: Atsauce

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: export
lv: eksportēt

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Weight for new file
lv: Faila izmērs
