Video (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Upload
mn: Оруулах

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд

en: 1 min | @count min
mn[0]: 1 минут
mn[1]: @count минут

en: 1 sec | @count sec
mn[0]: 1 секунд
mn[1]: @count секунд
