Video (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Upload
nn: Last opp

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Other
nn: Andre

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader
