Video (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Video
se: Filbma

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku
