Video (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Upload
sl: Nalaganje

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: File directory
sl: Mapa

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev
