Video (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (121 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preset Name
uk: Назва набору правил

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %name?

en: Audio settings
uk: Параметри звуку

en: Players
uk: Програвачі

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Upload
uk: Викласти

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Link to Macromedia Flash Player Download Page
uk: Перейти на Macromedia Flash Player Download Page

en: Download latest Flash Player
uk: Завантажити останній Флеш-програвач

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
uk: Ваш браузер не здатний відтворювати мультимедія контент.

en: Link to Flash player download
uk: Посилання для завантаження Flash player

en: Download the latest Flash player
uk: Завантажити останній Flash player

en: Link to Macromedia Shockwave Player Download Page
uk: Посилання на сторінку завантаження Macromedia Shockwave Player

en: Download latest Shockwave Player
uk: Завантажити останній Shockwave Player

en: Link to QuickTime Download Page
uk: Посилання на сторінку завантаження QuickTime

en: Download latest Quicktime Player
uk: Завантажити останню версію Quicktime Player

en: Link to Real
uk: Перейти на Real

en: Download latest Realmedia Player
uk: Завантажити останню версію Realmedia Player

en: Link to Windows Update
uk: Перейти на Windows Update

en: Download latest Windows Media Player
uk: Завантажити останню версію Windows Media Player

en: Link to java.com
uk: Посилання на java.com

en: Download Java
uk: Завантажити Java

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: General
uk: Загальне

en: Other
uk: Інше

en: Loop
uk: Цикл

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Reference
uk: Посилання

en: Video
uk: Відео

en: Metadata
uk: Метадані

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Video bitrate
uk: Бітрейт відео

en: Audio channels
uk: Канали звуку

en: Audio sample rate
uk: Частота дискретизації звуку

en: Audio bitrate
uk: Бітрейт звуку

en: Audio codec
uk: Аудіокодек

en: Video codec
uk: Відео-кодек

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Stereo
uk: Стерео

en: Mono
uk: Моно

en: file name
uk: ім'я файлу

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
uk: Воліти замінники неформатованого тексту для запобігання складнощів з HTML-тегами!

en: Replace with
uk: Замінити на

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Video settings
uk: Параметри відео

en: Presets
uk: Конфігурації

en: export
uk: експорт

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Incorrect parameters
uk: Невірні параметри

en: This video is currently being processed. Please wait.
uk: Це відео в цей час обробляється. Будь ласка, почекайте.

en: Video image
uk: Відео

en: Administer video_image module settings
uk: Управляти настроюваннями модуля video_image

en: Image thumbnails
uk: Мініатюри зображень

en: Auto regenerate thumbnail
uk: Автоматична регенерація мініатюри

en: Audio Bitrate
uk: Аудіо Частота

en: Audio Sampling Rate
uk: Частота дискретизації аудио

en: Audio Channels
uk: Звукові канали

en: Hz
uk: Гц

en: Pattern for the file prefix
uk: Шаблон для префікса файлу

en: You can upload a video file from your computer to this website.
uk: Ви можете завантажити відеофайл зі свого комп'ютера на цей сайт.

en: file size
uk: розмір файлу

en: abort upload.
uk: перервати завантаження.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Pid
uk: PID

en: Appears in: @types
uk: Використана в: @types

en: Save Preset
uk: Зберегти установки

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Field types
uk: Типи полів

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
uk: Хибний перелік дозволених розширень, перевірте відсутність крапок на початку та наявність ком або пробілів між розширеннями.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Weight for new file
uk: Вага для нового файла

en: This field stores the ID of an video file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор відеофайла у вигляді цілого значення.

en: Video thumbnail
uk: Відеомініатюра

en: Upscale
uk: Збільшення розміру

en: Deinterlace
uk: Усунення черезрядковості

en: Frame rate
uk: Частота кадрів

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Provider URL
uk: URL провайдера

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Enable Description field
uk: Увімкнути поле опису

en: Muted
uk: Приглушено

en: Entity reference selection settings
uk: Налаштування вибору посилання на сутність

en: @title (value @number)
uk: @title (значення @number)
