Video (8.x-1.5-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Finished
bs: Završeno

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
