Video (8.x-1.5-alpha1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Finished
eu: Amaituta

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
