Video (8.x-1.5-alpha1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: default
ml: സ്വതവേ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
