Video (8.x-1.5-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
