Video (8.x-1.5-alpha1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Finished
ur: ختم شد

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
