Video (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (90 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preset Name
hu: Előbeállítás neve

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
hu: %name beállítás biztosan törölhető?

en: Audio settings
hu: Audió beállításai

en: Players
hu: Lejátszók

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Audio sample rate
hu: Mintavételi arány

en: Audio bitrate
hu: Audió bitráta

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Mono
hu: Monó

en: file name
hu: fájlnév

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hu: A HTML entitás problémák miatt a szövegben a „raw-text” helyettesítők részesülnek előnyben!

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Video settings
hu: Videó beállítások

en: Presets
hu: Beállítások

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: export
hu: exportálás

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Appears in: @types
hu: Ez használja: @types

en: Save Preset
hu: Beállítás mentése

en: Export Preset
hu: Beállítás exportálása

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hu: A feltöltések könyvtárán belül megadható alkönyvtár, ahova a fájlok mentésre kerülnek. Az alkönyvtár megadásakor a kezdő és a záró perjelet nem kell megadni.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: Meghatározza az egyes fájlokra érvényes méretkorlátot. Az engedélyezett fájlmérethez egy értéket kell megadni, például: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt). Üresen hagyva a fájl méretét csak a PHP-ban beállított legnagyobb beküldési és fájl feltöltési méret (jelenleg <strong>%limit</strong>) korlátozza.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
hu: A megengedett fájlkiterjesztések felsorolása érvénytelen. Figyelni kell arra, hogy a kiterjesztés előtti pontot nem kell megadni, valamint a fájlkiterjesztések felsorolásához vessző, vagy szóköz használható.

en: Video Thumbnail
hu: Videó bélyegkép

en: Number of thumbnails
hu: Bélyegképek száma

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Process mov/mp4 videos with qt-faststart
hu: A mov/mp4 videók feldolgozása qt-faststart segítségével

en: Path to qt-faststart
hu: A qt-faststar útvonala

en: Nothing
hu: Semmi

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Weight for new file
hu: Új fájl súlya

en: Drupal filesystem
hu: Drupal fájlrendszere

en: Video thumbnail
hu: Videó bélyegképe

en: Video thumbnail style
hu: A videó bélyegképének stílusa

en: Original video thumbnail
hu: A videó eredeti bélyegképe

en: Bypass video conversion
hu: A videó átalakításának kihagyása

en: Upscale
hu: Felnagyítás

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése

en: Muted
hu: Némított

en: Entity reference selection settings
hu: Entitáshivatkozás kiválasztási beállítások

en: @title (value @number)
hu: @title (@number érték)
