Video (8.x-1.5-alpha1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Language code
kk: Тілдің коды
