Video (8.x-1.5-alpha1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: here
nn: her

en: Finished
nn: Ferdig

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
