Video Embed Field (3.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Responsive
az: Uyğunlaşan
