Video Embed Field (3.1.0-beta1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Content
es: Contenido

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Default Settings
es: Opciones por defecto

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Video
es: Vídeo

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Children
es: Niños

en: About
es: Acerca de

en: Video URL
es: URL del vídeo

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Responsive
es: Adaptable

en: Provider URL
es: URL del proveedor
