Video Embed Field (3.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: About
lt: Apie

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Provider URL
lt: Teikėjo URL

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
lt: Tingus (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
lt: Skubus (<em>loading="eager"</em>)
