Video Embed Field (3.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default Settings
uk: Базові налаштування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Video
uk: Відео

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Children
uk: Діти

en: About
uk: Про модуль

en: Video URL
uk: URL відео

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина

en: Provider URL
uk: URL провайдера

en: Responsive Video
uk: Адаптивне відео

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)
