Video Embed Field (3.1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Default Settings
vi: Thiết lập mặc định

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Children
vi: Con

en: About
vi: Giới thiệu

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Maximum Width
vi: Độ rộng tối đa
