Video Embed Field (3.1.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: About
el: Περί

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο
