Video Embed Field (3.1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Default Settings
ja: デフォルト設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Video
ja: ビデオ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: About
ja: アバウト

en: Video URL
ja: 動画URL

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Responsive
ja: レスポンシブ
