Video Embed Field (3.1.0-beta2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Defaults
ms: Lalai

en: About
ms: Perihal

en: Link image to
ms: Paut imej pada
