Video Embed Field (8.x-1.0-rc7) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Video
pt: Vídeo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Responsive
pt: Responsivo
